Álláshirdetés

A Debreceni Vízmű Zrt. elektronikai műszerész munkakör betöltésére keres munkatársat.

Ellátandó feladatok:

  • A transzformátor állomások és villamos-fogyasztók biztonságos és előírás szerinti üzemeltetése;
  • Az üzem összes elektromos berendezésének folyamatos ellenőrzése, az üzembiztonság megőrzése, a vonatkozó szabvány  előírások betartása;
  • A napi jelentésekbe bejegyzett hiányosságok kijavítása, karbantartási terv alapján a villamos és műszeres berendezések folyamatos karbantartása;
  • Az üzem kis értékű tárgyi eszközeihez tartozó villamos kisgépek és kézi szerszámok időszakos érintésvédelmi felülvizsgálata;
  • Az üzem villamos berendezéseinek tervszerű karbantartása, az éves, negyedéves anyagszükséglet összeállítása;
  • Munkáját a biztonságtechnikai és egészségvédelmi előírások figyelembevételével végezze, környezetét köteles rendben és tisztán tartani;
  • Köteles részt venni a munkavédelmi-  és tűzvédelmi oktatásokon;
  • Tűzoltó készülékek, napelem-rendszer, akkumulátorok, fogyasztásmérők ellenőrzése, ennek dokumentálása;
  • Klímaberendezések tisztítása, fertőtlenítése;
  • Villanyszerelői készenlét ellátása.

Elvárások

  • Elektroműszerész szakmunkás bizonyítvány illetve érettségi;
  • Számítógépes ismeret

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem, béren kívüli juttatások;
  • folyamatos szakmai fejlődés támogatása;
  • hosszú távú munkalehetőség egy biztos vállalatnál.

Jelentkezési határidő: 2015. július 13.

Érdeklődni: Oláh Kálmán, Telefon: 06-30/382 – 9918

A meghirdetett állásajánlatra weboldalunkon keresztül regisztrálhat és jelentkezhet, illetve elküldheti önéletrajzát a www.radicsne@debreceni-vizmu.hu e-mail címre.