A konferencia résztvevőit köszöntötte Gajdos László Miniszter az Élő Környezetért Felelős Minisztérium képviseletében, aki beszédében hangsúlyozta a fenntartható vízgazdálkodás, az ágazati együttműködés és a szakmai innováció jelentőségét. Köszönjük megtisztelő jelenlétét és gondolatait!
A kétnapos rendezvény plenáris előadásokkal, valamint négy szakmai szekcióban zajló – közel 70 prezentációval – teremt lehetőséget a tapasztalatcserére, a legfontosabb kihívások megvitatására és a közös megoldások keresésére.
A víziközmű ágazat előtt álló feladatok összetettek, de hisszük, hogy az együttműködés, a tudásmegosztás és a szakmai párbeszéd jelenti a fejlődés alapját.
Köszönjük minden résztvevőnek, előadónak és partnernek, hogy jelenlétükkel hozzájárulnak a konferencia sikeréhez!
Köszönjük az együttműködést az Élő Környezetért Felelős Minisztériumnak.