Értesítés! 2025. szeptember 5-én a vízszolgáltatás szünetel az alábbi területeken

A Debreceni Vízmű Zrt. megbízásából a Devizép Kft. értesíti a Tisztelt Felhasználókat, hogy 2025. szeptember 5-én (péntek) előreláthatólag 08:00 órától-14:00 óráig ivóvíz gerincvezeték kivitelezési munkái miatt a vízszolgáltatás szünetel.
Érintett szakaszok: Hajdúsámson, Rózsa u. teljes hosszban, Hajdúsámson, Gyöngyvirág u. teljes hosszban

A vízkimaradás miatt szíves megértésüket kérjük és köszönjük.
Devizép Kft.