52/513-513
4025 Debrecen, Hatvan u. 12 - 14.

Álláslehetőségek

Álláshirdetés - Kútkarbantartó betanított munkás

Ellátandó feladatok:

  • Folyamatos, szakszerű kútkarbantartó tevékenység  elősegítése, valamint  a város mélyfúrású kútjaiban történő műszaki beavatkozások, karbantartási, fenntartási munkákban való részvétel.
  • Kutak szerkezeti meghibásodásaival kapcsolatos szerelési, javítási munkáknál történő közreműködés
  • A kutak időszakos vizsgálatával kapcsolatos ellenőrzési, mérési feladatok elvégzése.
  • A kutakba beépített víztermelő és mérő berendezések ellenőrzése és szerelése.
  • Védterületek karbantartása
  • Megszakítás nélküli munkarendben való foglalkoztatás.

Iskolai végzettség:

  • 8 általános

Előny:

  • "B" kategóriás jogosítvány
  • Szakirányú szakmai gyakorlat,
  • Önálló munkavégzési képesség
  • Rugalmasság
  • Közösségi szellem
  • Szakirányú szakmunkás képesítés

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem, béren kívüli juttatások;
  • folyamatos szakmai fejlődés támogatása;
  • hosszú távú munkalehetőség egy biztos vállalatnál.

Érdeklődni:

Gólya Zoltán - 20/280-8905

A meghirdetett állásajánlatra weboldalunkon keresztül regisztrálhat és jelentkezhet, illetve elküldheti önéletrajzát a  dobrai.aniko@debreceni-vizmu.hu e-mail címre.

Jelentkezési határidő: 2018. január 20.

Álláshirdetés - Műszaki ügyintéző

Jelentkezési feltételek:

  • Főiskolai műszaki végzettség (gazdasági végzettség, szakmai tapasztalat előnyt jelent)
  • Hasonló munkakörben eltöltött gyakorlat (műszaki, gazdasági)
  • EXCELL és WORD programok felhasználói szintű ismerete

Az ellátandó, elvégzendő feladatok:

  • A Beruházási csoport munkájához kapcsolódóan adatkezelési, adatrögzítési feladatok ellátása, a csoport adminisztrátorának helyettesítése.
  • A Központi üzemviteli épület, a budapesti lakás, üdülők beruházási és fenntartási igényeinek megfogalmazása, tervek összeállítása, kapcsolódó feladatok koordinálása, szervezése, ellenőrzése.
  • Az épületek üzemeltetéséhez szükséges agyagok megrendelése, kiírása.
  • Részvénytársaság üdülőinek műszaki felkészítése az üdülési szezonra és a téli időszakra.
  • Központi épület, üdülők tárgyi eszközök állományba vétele, leltárak elkészítése, selejtezések előkészítése, dolgozónkénti szerszámkönyvek vezetése.
  • Műszaki könyvtári könyvek megrendelése, nyilvántartása, leltározása
  • A központi üzemviteli épület takarítási munkáinak, biztonsági és felvonó rendszerének üzemeltetése, felügyelete.

A pályázók önéletrajzaikat a havi átlagos jövedelem elvárás megjelölésével 2017. december 20-ig adják le Dobrai Anikónak a humánerő gazdálkodásra.

Önéletrajz beküldése

Amennyiben szeretne társaságunknál dolgozni és részt vállalni Debrecen város ivóvíz –és szennyvíz szolgáltatásában, akkor juttassa el hozzánk szakmai önéletrajzát. A meghirdetett állásajánlatokra weboldalunkon keresztül regisztrálhat és jelentkezhet.
Amennyiben nem talál megfelelő állásajánlatot vagy nincsen hirdetett álláslehetőség, de szeretne bekerülni a Debreceni Vízmű Zrt. munkavállalói közé töltse fel önéletrajzát a portálra. Jelentkezése bekerül adatbázisunkba, amelynek rögzítéséről automatikus visszajelző e-mailt fog kapni az Ön által megjelölt e-mail címre. A feltöltött önéletrajzokkal kapcsolatosan egyéb visszajelzést nem küldünk. Önéletrajzát adatbázisunk 1,5 évig tárolja. Ha ez időtartam alatt nem került alkalmazásra társaságunknál, de még mindig szeretne társaságunk munkavállalója lenni,akkor töltsön föl egy frissített önéletrajzot, és az alapján újra nyilvántartásba vesszük.

Az űrlap kitöltése során kötelező megadnia a nevét, e-mail címét, telefonszámát, illetve kötelezően csatolnia kell a pályázatához a motivációs levelét, referenciáit, és az önéletrajzát.

Személyes adatok
Elérhetőségek
Lakcím
Levelezési cím   (Megegyezik a lakcímmel)
Középfokú tanulmányok
Iskola címe
Mikor kezdte és mikor fejezte be a tanulmányait ebben az iskolában?
Kezdés ideje: Befejezés ideje:
Technikusi tanulmányok
Iskola címe
Felsőfokú tanulmányok
1.
Melyik egyetemen/főiskolán végezte/végzi tanulmányait?
Mikor kezdte és mikor fejezte be a tanulmányait az intézményben?
Igaz-e, hogy a nyelvvizsga hiánya miatt nem kaphatja meg a diplomáját?

2.

Nyelvvizsga bizonyítványok
nyelv foka típusa nyelvvizsga bizonyítvány számabiz. sz. nyelvvizsga bizonyítvány keltebiz. kelte
Munkatapasztalatok, korábbi munkahelyek
1.
2.
3.
Egyéb képzettségek
Milyen egyéb képzettségekkel rendelkezik?
OKJ(+évszám), tanfolyamok(+évszám) stb.)
Jogosítványok
Számítógépes ismeretek
Bérigény
Kérjük, jelölje meg a bruttó bérigényét (Ft)
A pályázathoz csatolandó dokumentumok

Ellenőrző kód
52/513-513
4025 Debrecen,
Hatvan u. 12 - 14.
52/513-513
Lap tetejére