52/513-513
4025 Debrecen, Hatvan u. 12 - 14.

Álláslehetőségek

Álláshirdetés - Elektronikai műszerész

Ellátandó feladatok:

  • A víztermelő üzemhez tartozó telepek, nyomásfokozók, térségi vízellátórendszerek mérőköreinek, irányítás technikai eszközeinek ellenőrzése, javítása, karbantartása, pontos mérések biztosítása.
  • A létesítmények riasztó, és kommunikációs hálózatainak karbantartása, javítása.
  • Az elvégzett munkák dokumentálása az előírások szerint.
  • Az üzem gyengeáramú műszereinek ellenőrzése, az működő képességük megőrzése, a vonatkozó szabványok, előírások betartása.
  • A napi jelentésekbe bejegyzett hibák kijavítása, karbantartási terv alapján a villamos és műszeres berendezések folyamatos karbantartása.
  • Önálló munkavégzés, az üzemi járművek vezetése.

Elvárások:

  • Elektronikai műszerész-képesítés
  • irányítástechnikai ismeretek
  • mérőkörök kiépítési
  • javítási, karbantartási gyakorlat
  • frekvenciaváltók alkalmazási ismeretek
  • pneumatikai ismeretek
  • B.kat. jogosítvány

Előny:

  • PC-s, PLC-s ismeretek,
  • PLC-s programozási ismeret,
  • Villanyszerelői szakképesítés,
  • Alap műszaki angol, német nyelvismeret

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem, béren kívüli juttatások;
  • folyamatos szakmai fejlődés támogatása;
  • hosszú távú munkalehetőség egy biztos vállalatnál.

Érdeklődni:

Kiss László - 30/382-9905

A meghirdetett állásajánlatra weboldalunkon keresztül regisztrálhat és jelentkezhet, illetve elküldheti önéletrajzát a  dobrai.aniko@debreceni-vizmu.hu e-mail címre.

Jelentkezési határidő: 2017. október 20.

Álláshirdetés - víz- és csatornamű kezelő (Hosszúpályi)

  • víz- és csatornamű üzemeltetésével kapcsolatos valamennyi kezelői és hibaelhárítási feladat ellátása.

Elvárások:

  • csőszerelői ismeret;
  • „B” kategóriás gépjárművezetői jogosítvány;
  • gépészeti alapismeretek;
  • korábbi műszaki jellegű munkakör

Előny:

  • Hosszúpályi lakhely (más lakhely nem kizáró ok);
  • villamossági, villanyszerelői alapismeretek;
  • számítógép kezelői szintű ismerete;
  • irányítástechnikai ismeretek;
  • vízműkezelői, illetve csatornamű kezelői ismeretek, ezzel kapcsolatos képesítés;
  • hegesztői ismeretek, ezzel kapcsolatos képzettség, szakvizsga megléte;
  • korábbi hasonló jellegű munkakör, azzal kapcsolatos referencia.

A jelentkezéshez kérünk benyújtani zárt borítékban rövid szakmai életrajzot, képzettséget és szakmai előéletet igazoló dokumentumok másolatával a 4281 Létavértes, Debreceni u. 1. sz. alatti információs irodánkban vagy levélben 4025 Debrecen, Hatvan u. 12-14. További információk az alábbi elérhetőségeken:
Tel/fax: 06-52-200-183; üzemvezető: 06-30-445-3650 tersegiuzem@debreceni-vizmu.hu.

Jelentkezési határidő: 2017. 10. 25.

Álláshirdetés - Raktárkezelő-anyagkönyvelő

A Debreceni Vízmű Zrt. Logisztikai csoportja Raktárkezelő-anyagkönyvelő munkakör betöltésére keres munkatársat.

Elvégzendő főbb feladatok:

  • A raktárba érkező anyagok, anyagi eszközök mennyiségi és minőségi átvétele.
  • A beérkezett anyagszámlák formai és tartalmi vizsgálata.
  • Anyag átvétel- és kiadás, a készletek megőrzése.
  • A raktári készletforgalom bizonylatolása és könyvelése.
  • A bizományosi készletek bizonylatolása és könyvelése.
  • A munkavédelmi-, tűzvédelmi-, és környezetvédelmi előírások betartása
  • A biztonsági készletek szinten tartása.
  • A raktár és rakodóterek rendjének fenntartása.
  • A raktári készletek leltári elszámolása.
  • A nem mozgó készletek jelzése.
  • Selejtezési, értékvesztési eljárás kezdeményezése.
  • A Központi Raktár használatában lévő tárgyi- és anyagi eszközök nyilvántartása.
  • A Központi Raktár munkaidő- és szabadság nyilvántartásának vezetése.
  • A munkájához kapcsolódó gazdasági és jogi környezet figyelemmel kísérése.

Szakmai végzettségek:

  • Közgazdasági érettségi vagy középiskolai érettségi és
  • Mérlegképes könyvelő
  • Számviteli/ könyvelői és/vagy raktár- ill. készletgazdálkodási területen szerzett legalább 3 éves szakmai gyakorlat.

Személyi feltételek:

  • Közgazdasági szemléletmód, számviteli, gazdálkodási ismeretek;
  • önálló munkavégzési képesség, csapatmunkára való alkalmasság;
  • számítógépes ismeretek – WORD, EXCEL és valamely ügyviteli program használatában szerzett tapasztalat

Jelentkezési határidő: 2017. október 13.

Önéletrajzát a dobrai.aniko@debreceni-vizmu.hu  e-mail címre, valamint/vagy a 4025 Debrecen, Hatvan u. 12-14. sz. Dobrai Anikó címre várjuk.

Debrecen, 2017. október 4.

Önéletrajz beküldése

Amennyiben szeretne társaságunknál dolgozni és részt vállalni Debrecen város ivóvíz –és szennyvíz szolgáltatásában, akkor juttassa el hozzánk szakmai önéletrajzát. A meghirdetett állásajánlatokra weboldalunkon keresztül regisztrálhat és jelentkezhet.
Amennyiben nem talál megfelelő állásajánlatot vagy nincsen hirdetett álláslehetőség, de szeretne bekerülni a Debreceni Vízmű Zrt. munkavállalói közé töltse fel önéletrajzát a portálra. Jelentkezése bekerül adatbázisunkba, amelynek rögzítéséről automatikus visszajelző e-mailt fog kapni az Ön által megjelölt e-mail címre. A feltöltött önéletrajzokkal kapcsolatosan egyéb visszajelzést nem küldünk. Önéletrajzát adatbázisunk 1,5 évig tárolja. Ha ez időtartam alatt nem került alkalmazásra társaságunknál, de még mindig szeretne társaságunk munkavállalója lenni,akkor töltsön föl egy frissített önéletrajzot, és az alapján újra nyilvántartásba vesszük.

Az űrlap kitöltése során kötelező megadnia a nevét, e-mail címét, telefonszámát, illetve kötelezően csatolnia kell a pályázatához a motivációs levelét, referenciáit, és az önéletrajzát.

Személyes adatok
Elérhetőségek
Lakcím
Levelezési cím   (Megegyezik a lakcímmel)
Középfokú tanulmányok
Iskola címe
Mikor kezdte és mikor fejezte be a tanulmányait ebben az iskolában?
Kezdés ideje: Befejezés ideje:
Technikusi tanulmányok
Iskola címe
Felsőfokú tanulmányok
1.
Melyik egyetemen/főiskolán végezte/végzi tanulmányait?
Mikor kezdte és mikor fejezte be a tanulmányait az intézményben?
Igaz-e, hogy a nyelvvizsga hiánya miatt nem kaphatja meg a diplomáját?

2.

Nyelvvizsga bizonyítványok
nyelv foka típusa nyelvvizsga bizonyítvány számabiz. sz. nyelvvizsga bizonyítvány keltebiz. kelte
Munkatapasztalatok, korábbi munkahelyek
1.
2.
3.
Egyéb képzettségek
Milyen egyéb képzettségekkel rendelkezik?
OKJ(+évszám), tanfolyamok(+évszám) stb.)
Jogosítványok
Számítógépes ismeretek
Bérigény
Kérjük, jelölje meg a bruttó bérigényét (Ft)
A pályázathoz csatolandó dokumentumok

Ellenőrző kód
52/513-513
4025 Debrecen,
Hatvan u. 12 - 14.
52/513-513
Lap tetejére