52/513-513
4025 Debrecen, Hatvan u. 12 - 14.

Álláslehetőségek

Álláshirdetés - víz- és csatornamű kezelő (Derecske)

Ellátandó feladatok:

  • víz- és csatornamű üzemeltetésével kapcsolatos valamennyi kezelői és hibaelhárítási feladat ellátása.

Elvárások:

  • csőszerelői ismeret;
  • „B” kategóriás gépjárművezetői jogosítvány;
  • gépészeti alapismeretek;
  • korábbi műszaki jellegű munkakör

Előny:

  • derecskei lakhely;
  • villamossági, villanyszerelői alapismeretek;
  • számítógép kezelői szintű ismerete;
  • irányítástechnikai ismeretek;
  • vízműkezelői, illetve csatornamű kezelői ismeretek, ezzel kapcsolatos képesítés;
  • hegesztői ismeretek, ezzel kapcsolatos képzettség, szakvizsga megléte;
  • korábbi hasonló jellegű munkakör, azzal kapcsolatos referencia.

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem, béren kívüli juttatások;
  • folyamatos szakmai fejlődés támogatása;
  • hosszú távú munkalehetőség egy biztos vállalatnál.

A jelentkezéshez kérünk benyújtani zárt borítékban rövid szakmai életrajzot, képzettséget és szakmai előéletet igazoló dokumentumok másolatával a Derecske, Köztársaság u. 92. sz. alatti információs irodánkban vagy levélben 4025 Debrecen, Hatvan u. 12-14.

További információk az alábbi elérhetőségeken:

Tel/fax: 06-52-410-023; üzemvezető: 06-20-336-5255; dominyak.csaba@debreceni-vizmu.hu.

Jelentkezési határidő: 2017. 08. 01.

Tájékoztató - jelentkezési határidő lejártáról

Tisztelt Pályázó!

Köszönettel vettük jelentkezésüket meghirdetett állásainkra. Tájékoztatjuk Önöket, hogy a meghirdetett adminisztrátori, folyószámla-kezelői valamint értékesítési előadói állás betöltésre került.

Köszönjük szíves együttműködésüket, és további sok sikert kívánunk álláskeresésükhöz.

Üdvözlettel: Debreceni Vízmű Zrt.

Önéletrajz beküldése

Amennyiben szeretne társaságunknál dolgozni és részt vállalni Debrecen város ivóvíz –és szennyvíz szolgáltatásában, akkor juttassa el hozzánk szakmai önéletrajzát. A meghirdetett állásajánlatokra weboldalunkon keresztül regisztrálhat és jelentkezhet.
Amennyiben nem talál megfelelő állásajánlatot vagy nincsen hirdetett álláslehetőség, de szeretne bekerülni a Debreceni Vízmű Zrt. munkavállalói közé töltse fel önéletrajzát a portálra. Jelentkezése bekerül adatbázisunkba, amelynek rögzítéséről automatikus visszajelző e-mailt fog kapni az Ön által megjelölt e-mail címre. A feltöltött önéletrajzokkal kapcsolatosan egyéb visszajelzést nem küldünk. Önéletrajzát adatbázisunk 1,5 évig tárolja. Ha ez időtartam alatt nem került alkalmazásra társaságunknál, de még mindig szeretne társaságunk munkavállalója lenni,akkor töltsön föl egy frissített önéletrajzot, és az alapján újra nyilvántartásba vesszük.

Az űrlap kitöltése során kötelező megadnia a nevét, e-mail címét, telefonszámát, illetve kötelezően csatolnia kell a pályázatához a motivációs levelét, referenciáit, és az önéletrajzát.

Személyes adatok
Elérhetőségek
Lakcím
Levelezési cím   (Megegyezik a lakcímmel)
Középfokú tanulmányok
Iskola címe
Mikor kezdte és mikor fejezte be a tanulmányait ebben az iskolában?
Kezdés ideje: Befejezés ideje:
Technikusi tanulmányok
Iskola címe
Felsőfokú tanulmányok
1.
Melyik egyetemen/főiskolán végezte/végzi tanulmányait?
Mikor kezdte és mikor fejezte be a tanulmányait az intézményben?
Igaz-e, hogy a nyelvvizsga hiánya miatt nem kaphatja meg a diplomáját?

2.

Nyelvvizsga bizonyítványok
nyelv foka típusa nyelvvizsga bizonyítvány számabiz. sz. nyelvvizsga bizonyítvány keltebiz. kelte
Munkatapasztalatok, korábbi munkahelyek
1.
2.
3.
Egyéb képzettségek
Milyen egyéb képzettségekkel rendelkezik?
OKJ(+évszám), tanfolyamok(+évszám) stb.)
Jogosítványok
Számítógépes ismeretek
Bérigény
Kérjük, jelölje meg a bruttó bérigényét (Ft)
A pályázathoz csatolandó dokumentumok

Ellenőrző kód
52/513-513
4025 Debrecen,
Hatvan u. 12 - 14.
52/513-513
Lap tetejére