Álláslehetőségek

Álláshirdetés - Csatornamű kezelő

A Debreceni Vízmű Zrt. csatornamű kezelő munkakör betöltésére keres Debrecenbe munkatársat.

Ellátandó feladatok:

  • csatornamű üzemeltetésével kapcsolatos kezelői, karbantartási és hibaelhárítási – elsősorban mélyépítési és kapcsolódó – feladatok ellátása.

Elvárások:

  • csőhálózat-szerelői ismeret;
  • csatornaépítési kivitelezési munkákban szerzett gyakorlat
  • gépészeti alapismeretek;
  • korábbi csatornamű – esetleg vízmű – üzemeltetői gyakorlat vagy hasonló jellegű munkakör

Előny:

  • debreceni lakhely;
  • „B” kategóriás gépjárművezetői jogosítvány;
  • csatornamű kezelői ismeretek, ezzel kapcsolatos képesítés;
  • hegesztői ismeretek, ezzel kapcsolatos képzettség, szakvizsga megléte;
  • korábbi hasonló jellegű munkakör, azzal kapcsolatos referencia.

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem, béren kívüli juttatások;
  • folyamatos szakmai fejlődés támogatása;
  • hosszú távú munkalehetőség egy biztos vállalatnál.

A jelentkezéshez kérünk benyújtani zárt borítékban rövid szakmai életrajzot, képzettséget és szakmai előéletet igazoló dokumentumok másolatával a Debrecen, Hatvan u. 12-14. sz. alatti Humánerő-gazdálkodási Csoportnál vagy levélben 4025 Debrecen, Hatvan u. 12-14.

További információk az alábbi elérhetőségeken:

Tel: 06-52-326-992, 121-es vagy 128-as mellék; csatornahalozat@debreceni-vizmu.hu

Jelentkezési határidő: 2018. május 15.

Önéletrajz beküldése

Amennyiben szeretne társaságunknál dolgozni és részt vállalni Debrecen város ivóvíz –és szennyvíz szolgáltatásában, akkor juttassa el hozzánk szakmai önéletrajzát. A meghirdetett állásajánlatokra weboldalunkon keresztül regisztrálhat és jelentkezhet.
Amennyiben nem talál megfelelő állásajánlatot vagy nincsen hirdetett álláslehetőség, de szeretne bekerülni a Debreceni Vízmű Zrt. munkavállalói közé töltse fel önéletrajzát a portálra. Jelentkezése bekerül adatbázisunkba, amelynek rögzítéséről automatikus visszajelző e-mailt fog kapni az Ön által megjelölt e-mail címre. A feltöltött önéletrajzokkal kapcsolatosan egyéb visszajelzést nem küldünk. Önéletrajzát adatbázisunk 1,5 évig tárolja. Ha ez időtartam alatt nem került alkalmazásra társaságunknál, de még mindig szeretne társaságunk munkavállalója lenni,akkor töltsön föl egy frissített önéletrajzot, és az alapján újra nyilvántartásba vesszük.

Az űrlap kitöltése során kötelező megadnia a nevét, e-mail címét, telefonszámát, illetve kötelezően csatolnia kell a pályázatához a motivációs levelét, referenciáit, és az önéletrajzát.

Személyes adatok
Elérhetőségek
Középfokú tanulmányok
Technikusi tanulmányok
Felsőfokú tanulmányok
1.
2.
Nyelvvizsga bizonyítványok
Nyelv
Foka
Típusa
Nyelvvizsga bizonyítvány száma
Nyelvvizsga bizonyítvány kelte
Munkatapasztalatok, korábbi munkahelyek
1.
2.
3.
Egyéb képzettségek
Jogosítványok
Számítógépes ismeretek
Bérigény
A pályázathoz csatolandó dokumentumok